הזוג הקלאסי – חדר שינה אומנותי ומודרני במרכז הארץ

גוסטב קלימט בילה את מרבית חייו ביצירת ציורי אומנות על גבי מבני ציבור, הוא עיטר את בית התיאטרון הממלכתי בוינה ואת מוזיאון האומנות אך מעולם לא חלם לעטר את ארון חדר השינה של הזוג הזה.

Interested? Leave your name and number

החלק שלנו בתהליך

בני הזוג שעיצבו את החדר בחרו להשתמש בציורו הנועז של קלימט על גבי ארון של ‘הרדור’, משהו בשימוש האקספרסיוניסטי בציוריו, בצבעים הנועזים ובאווירה האירוטית שהציור מביא איתו גרם להם לתחושה נעימה והביא איתו תוצאה מעניינת של עיצוב אקלקטי המשלב בין מודרני לתרבותי, ובין ישן וחדש.

נתון נוסף המקצין את השימוש ההרמוני ביצירה הוא העובדה שהארון הנוסף הניצב על הקיר הסמוך, מרחק נגיעה מציורו העדין של גוסטב הינו ארון הטלווייזיה המתקדם בעולם, עם חזיתות זכוכית וטלוויזיה מובנית מאחורי חיפוי מושלם של מראה רפלקטיבית, עם דלתות הנסגרות למישור אחד מצוייד בעינית שליטה חיצונית וחיבור למערכת קולנוע ביתית ולציוד הקיפי, הארון החדשני מסתכל כל בוקר על הארון של גוסטב ושניהם ביחד יוצרים אווירה שרק מרחק של מאה שנים יכולות היו ליצור, לא ברור מי מהארונות מקנא יותר בשני.

הציור אמנם לקוח מהמאה השמונה עשרה אך הוא מודפס על גבי זכוכית בטכנולוגיה חדשנית, מה שמביא את האומנות למראה עכשווי ומייצר את השפה האחידה והשילוב הנכון בין שני הארונות.

3m Width
3m Height
Printed Doors
4mm Sloping Profile
Sesame Mechanism